Bevezetés az általános relativitáselméletbe

Bene Gyula

Eötvös Loránd Tudományegyetem, Elméleti Fizikai Tanszék 1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A

2002. november 4.

10. Előadás

(előkészületben)